| teo3D a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Final Destination 3... cei care l-ati vazut, mie mi-a plc dar in acelasi timp m-a speriat de moarte...

3 răspunsuri:
| Detecandy a răspuns:

A fost foarte tare.
Cel putin mi-a placut faza de la final atunci cand stateau un cafe-ul acela si el avea un deja-vu. Adica mi s-a parut ca toata straduiala sa a fost in van.[incercarea de a salva fetele]
In fine a fost foarte tare, nu prea m-am speriat.

| Darkus a răspuns:

Cred ca e unu dintre cele mai smechere filme. Dar uitate si la Final Destination 1, 2si 4 ca sunt tare misto, chiar daca mori de frica. Eu m-am uitat si m-am speriat rau.

| Idu a răspuns:

Prea tare...xD