| bebitza a întrebat:

Ce parere aveti despre fraza asta: "Daca esti perversa lumea este a ta, ca nu lasi pe nimeni sa-ti stie inima"
oare uneori e bina sa fi si pervers, decat sa pui suflet in toate si apoi sa cazi de fraier?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii pervers numai in anumite situatii si atunci cu masura, pentru ca ai mult de pierdut, respecutl celor din jur si oameni care te considerau"de treaba"
e alegerea fiecaruia cum vrea sa se comporte...

4 răspunsuri:
| snepy a răspuns:

Depinde de caracter
cuvantul pervers este sinosim cu profitor? deci profiti de viata si iti bati joc de lumea din jurul tau ca sa te simti bine, rezulta ca tu traiesti pentru tine si te doare undeva de altii
perversilor

| snepy a răspuns:

Sinonim*scuze dar m-am grabit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha daca eu am cazut de fraier inteleg ca nu sint pervers. Deci tot raul spre bine. Dar la ce-mi folosesc sprecierile celorlati? Nu ma-ngras si nu slabesc, imi continui existenta minunata sau mizera. Spanak.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drogati