| rachid_4824 a întrebat:

Ce parere aveti despre impacarea lui gigi becali cu suporterii? va rezista aceasta,, alianta" sau va fi doar praf in vant?

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Rezista...doua zile cel multlaughing. Sau nu...pana la urmatorul mecihee hee.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, daca becali nu se mai baga la echipa si nu mai da ordine s-ar putea sa reziste eu asa sper. Oricum becali nu e om rau ca a ajutat destui amarati, dar no fiecare avem defecte chiar daca unii le avem mai mari.

| ady2607 a răspuns:

Va rezista pana cand cei care fac treaba la steaua vor fi dati din nou afara pentru ca nu-i mai sunt pe plac lui jiji.