| mihai1997 a întrebat:

Ce parere aveti de arestarea lui Gigi Becali? Astept parerile voastre..adica daca daca sunteti de acord sau nu

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

E o prostie, ori cum iese de acolo in 1 an si cateva luni, are televizor, masa de pingpong, detinutii il aclama pe acolo...
Mai bine il lasau in voia lui, ca ori cum daca el ar fi singura problema a Romaniei am intrece Germania.

11 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu am cu ce sa fiu de acord. A incarcat legea merge la puscarie, nu e nimic de aprobat sau dezaprobat aici. Legea e lege si e valabila pentru toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ajutorul vostru(a unei anumite categorii de români) ăştia din mass-media au reuşit să " mondenizeze " de tot arestarea lui Becali în doar câteva ore. Felicitări.

| Coryyyyy a răspuns:

Eh, o sa-mi fie dor de prostia lui =]]]

| mihai1997 explică (pentru Coryyyyy):

Da ma da e nebun avea pandalille lui si amzament,, dar totusi stia sa iubeasca lumea si sa ajute

| SkrillexForever a răspuns:

Nu merita dar culmea guvernul ia vazut doar lucrurile rele dar pe cele bune care leo facut nu leo mai vazut deci nu mi se pare normal decizia luata

| mihai1997 explică (pentru SkrillexForever):

Guvernul sa-si vada de grija lor si sa de-a slariile..nu sa fure..ca de pastia nu ii baga nimeni la parnaie..omu asta a ajutat si pentru cateva terenuri nenorocite plateste scump

| SkrillexForever a răspuns (pentru mihai1997):

Pai exact asta am spus eu

| Appedis a răspuns:

Mă piș pe toate rahaturile astea.

| PetrisorEfrem a răspuns:

Este clar o prostie, omul o fi facut ce o fi facut dar totul s-a produs acum 16 ani. chiar daca merita o pedeapsa nu o merita asa mare. sa nu uitam ca huidu a depasit pe linia continua doar pentru faptul ca avea "masina mare" si A OMORAT 3 OAMENI, si cu toate astea nu a patit nimic, ba chiar mai mult, isi permite sa faca misto de oameni la televizor. Eu sper ca cel tarziu de craciun becali sa fie acasa la familia lui. funda?

| mihai1997 explică (pentru PetrisorEfrem):

Nu e faza ca huidu..ala e trebuia suspendat carnetu pentru ca era avea probleme de la accidentul de pe sky.dar de sau daca era fiul lui mazare sau alta persoana..mai publica care a furat banu cat caru..nu patesc nimica..bataie de joc dar de Romania..astia care fac mai mult bine tot rau patesc

| Freakz01 a răspuns:

Nu merita straight face