| overdose90 a întrebat:

Ce parere aveti despre inchirierea rochiei de mireasa? E mai convenabil, sau e mai bine sa pastram rochia de mireasa undeva in dulap?

1 răspuns:
| Biencush a răspuns:

Depinde de mentalitatea miresei si a celor din jur. Daca esti dispusa sa dai stiu eu, 1000-2000 euro pe o rochita, o sa fii intr-adevar frumoasa si ai sa te simti speciala in ea.Pe alta parte, cu prima ocazie cu care o vei privi in dulap, te vei gandi cat valoreaza si te vei intreba daca ai mai recupera macar o parte din bani.desi a fost imbracata doar o data si e impecabila, nu va mai valora nici jumatate din suma.Eu pastrez o astfel de rochita in dulap(intr-adevar, nu chiar atat de scumpa)si cu toate astea, ma mai intreb uneori ce as putea face cu ea, intrucat ma cam incurca. Te vei confrunta si tu, la randul tau cu acest lucru.
Orice vei hotari, sper sa fii fericita!