| orman a întrebat:

Voi credeti ca in 2012 va veni sfarsitul lumii? asa cum au zis maiasii si nostradamus?! Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| CatalinInside a răspuns:

Istoria. si textele mayasilor nu prezic sfarsitul lumii. la fel si Nostradamus nu la prezis in 2012 (nu a specificat un an anume).

Ideea e ca se termina cultura mayasa, dar incepe cultura incasa. deci nimic.
Totul vine de la niste tampiti de americani (astrologi). in 2012 se aliniaza toate planetele si soarele din sistemul nostru solar. exista sanse 0, 00001% ca soarele sa explodeze. deci stai linistit

1 răspuns:
| Zmeura a răspuns:

Ei bine iti zic ce a zis si profa mea de religie :Nici ingeri din cer nu stiu cand va vezi sfarsitrul lumi.