| babyloving a întrebat:

Ce parere aveti despre jocul metin?

8 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Am jucat metin timp de ~2 ani. A fost o adevarata pierdere de timp, un joc unde nu prea aveai cu cine socializa, majoritatea erau oameni fara materie cenusie intre urechi, in special copii de 12-14 ani, care stiau doar sa cerseasca pe joc, mai ceva ca in realitate.

| xBya a răspuns:

Creaza dependenta, dar e misto. Daca te apuci iti recomand sa-ti chemi si niste prieteni sa va mai ajutati unii pe altii. Pe care vrei sa te joci? Oficial sau privat?

| 000MadMAX000 a răspuns:

O porcarie, un ****, o pierdere de timp.

| 000MadMAX000 a răspuns:

Mai bine joc un joc cu poveste, cu un gamplay bun decat kakatul ala.

| florinvalentin99 a răspuns:

Nașpa.

| babyloving explică (pentru florinvalentin99):

Eu nu ma joc pe el doar vreau sa stiu ce pareri mai au ceilalti despre el si nici mie nu imi place jocul.

| Johnny97 a răspuns:

E smecherasi... asa de plictiseala da adica sa joci regulat nu toata ziua ca... ajungi al balamuclaughing

| pichiumen a răspuns:

Da imi pace sunt lv 20happy