| ILoveEllasexygayka a întrebat:

Ce parere aveti despre NOname? love struck

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

lol, people * @darrio2007 si @Dash *, a vrut baiatu *cu fiatu* ca afle parerea voastra si voi ce? straight face parca v-a dat in cap, lol *nu ca l-ar putea face mai rau ca acum...*laughing
ok, scuze pentru ce am zis da sunteti tare ciudati straight face
p.s. Sergiu, dragutule, place la mee si numele tau love struck

6 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

NOname e idolu meu love struck love struck love struck love struck love struck love struck love struck love struck mai ales pentru ca e blonda, a reusit sa demonstereze ca blondele nu-s proaste cum spun oamenii love struck love struck love struck love struck love struck love struck love struck love struck

| darrio2007 a răspuns:

Buna.De ce intrebi?

| xPinkSunShine a răspuns:

Buna!

NOname este printre cei mai importanti utilizatori ai site`ului.Este o comoara.Ne ajuta mereu.Imi place mult de ea.Da raspunsuri foarte folositoare, inteligente.Chiar ma bucur ca e Expert TPU pentru ca merita.

Succes in continuare, NOname! love struck
Pa, pa!

Apache
| Apache a răspuns:

...un user care a muncit sa ajunga unde e ...si merita admiratia noastra!

| Dash a răspuns:

De ce ne intrebi asta?

| spaikizz a răspuns:

E isteata! Nu pot spune prea multe pentru ca nu am avut placerea sa primesc, inca, nici un raspuns de la ea. Dar oricum cred ca merita sa fie expert si userul anului!