| zuzumic a întrebat:

Ce parere aveti despre noua forma de bacalaureat...straight face

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Emotiile fiecarui an isi spun cuvantul indiferent de forma bacalaureatului. Din punctul meu de vedere, este mult mai bine. Mai putin stres pentru voi, iar tinad cont ca cele 2 examene se dau in timpul anului scolar ar trebuie sa va bucure. Va va fi mult mai usor. Spor la invatat si succes!

3 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Mi-e si frica sa intreb...care e noua forma? :-s

| maryana5 a răspuns:

Muuult mai convenabil!

| alexutzu00791 a răspuns:

Cum dracu sa fie usor daca se face media a 3 materii, e cel mai greu de trecut insa si cel mai bine structurat desi suntem cam confuzi