| VaLiReSiTa a întrebat:

Ce parere aveti despre forma HEAD - pentru bocanci? este buna?

2 răspunsuri:
| dovleac a răspuns:

Nu stiu ce sa zic conteaza sa te simti tu bine in iei

| VaLiReSiTa explică (pentru dovleac):

Asta e problema, ca prea putine detalii gasesc pe net; firma se pare ca e veche, o prietena a avut ghiozdan de la ei si a tinut-o o gramada, pana a inceput sa joace fotbal cu el si atunci a inceput sa se deterioreze. E cam rece afara si mi-e frig la picioare, asa ca, ma duc sa-mi iau bocanci firma head. Sa vedem, cum or fi, poate o sa pot da raspunsuri altora pe viitor.