| clawss a întrebat:

Ce parere aveti despre noua programa a examenului de bacalaureat? Este o schimbare buna pentru sistemul de invatamant romanesc?

Răspuns Câştigător
| Lotte a răspuns:

Eu nu inteleg de ce trebuie sa schimbe Bac-ul in fiecare an? Ce este inneregula cu cel de anul trecut sau acum doi ani si tot asa? Chiar nu poate sa existe un ministru intreg la minte?

2 răspunsuri:
| alexutzu00791 a răspuns:

O sa fie cel mai greu bac din ultimii 15 ani, pentru ca se promoveaza mai greu. Dai si tu bacul?

| inna a răspuns:

Nu este o schimbare buna, imi bine ramanea ca anul trecut.:-l