| andreea7520 a întrebat:

Ce părere aveţi despre oamenii narcisişti? big grin whistling

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Uneori ma dispera.Cunosc o fata care din 10 cuvinte 4 suntbig grinoamne ce frumoasa suntraised eyebrows
Enervat? Foarte!laughing
Are un prieten inger daca ii suporta autodeclaratiile de iubirelaughing

| Bacemi a răspuns:

Nu o parere prea buna pentru ca prin caracterul lor limiteaza calitatile celor din jur. E bine sa fii constient de calitatile tale dar nu trebuie sa exprimi asta in fiecare clipa. Aceste persoane uita sa vada defectele lor si prin acest lucru se accentueaza defectele vazute la altii.

| Silvia a răspuns:

Mai Narcis, mai.Chiar cel dintai te crezi?laughing

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Absorbiţi de ei înşişi.Cunosc un tip, cei din gaşcă l-au poreclit Alice... într-o zi va trece şi el prin oglindă...

| lia a răspuns:

Bravo lor! Sunt singurii care reusesc sa traiasca singuri, in conditiile in care, societatea in care traim, ne constrange sa fim singurii in care sa avem incredere.

mira
| mira a răspuns:

Parerea mea nu este prea buna, dar si narcisismul face parte din viata si constituie o dimensiune a personalitatii umane.Toti il avem intr-o masura mai mare sau mai mica.Important este sa reusim sa ne controlam.

| juniper a răspuns:

Prea laudarosi, genul de oameni care zic despre ei: "Vai ce bine arat", prin exemplu e mai simplu sa-ti explic happy

| Casiana a răspuns:

Si eu sunt narcisista, toti suntem...Important este sa nu depasesti limitawinking...

| JoJo a răspuns:

Pur si simplu nu pot sa-i inteleg...
P. S: Casiana nu "toti suntem narcisisti", "Important este sa nu depasesti limita..." Narcisismul inseamna depasirea limiteihappy

| vyo a răspuns:

Nu imi plac deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una buna, desigur nu. Tu esti ala cumva, frumosule, care esti?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-as putea spune, n-am cunoscut pe nimeni pana acum.

| Simo` a răspuns:

Am prietene narcisiste si m-am obsinuit cu asta, acum mi se pare ceva normal! Sunt si ei oameni, totusi.

| alexutza5 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa se mai gandeasca si la ceilalti