| TheWhiteTiger a întrebat:

Tu ce parere ai despre oamenii narcisisti? Pe mine ma enerveaza... dar asta este doar parerea mea si nu vreau sa jignesc pe nimeni.

Răspuns Câştigător
| Luiza45 a răspuns:

Oamenii narcisisti sunt enervanti pentru ca se pun in centrul universului se cred cei mai tari si vor ca toata lumea sa stie asta.Sunt enervanti datorita atitudinii lor superioare si fiindca atunci cand stai cu unul unicul subiect de discutie e persoana lui. Parerea mea.