| KlaudyaAddha a întrebat:

Ce parere aveti despre renumitele "fundite"? Ati mai sta pe TPU daca s-ar scoate?

8 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu pe TPU am sa intru atata timp cat va exista site-ul.
Nu intru doar ca sa raspund pentru fundite.
E foarte frumos totul, chiar daca sunt mai multe, sau mai putine fundite.

La multi ani!happy

| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!
pai cred ca sunt fundite doar pentru a recompensa cel mai bun raspunsbig grin
si da normal ca as mai sta daca sar scoate:X

| ionut1980 a răspuns:

Da, eu am cont pe sait de cand nu erau fundite si raspunsurile nu erau notate cu folositor/amuzant/stupid.Si voi ramane in continuare; asta daca nu va tine mult valul asta de Myles, Justin, agramati si obsedati sexuali.

| Bastet a răspuns:

Da...ar vrea sa vad ce le poate mintea unor utilizatorilaughing

| rockelle75 a răspuns:

Pai as sta, eu nu stau pe TPU ca sa cersesc funde, doar ca sa ajut oameniiwinking

| Iulia1106 a răspuns:

Funditele sunt un premiu pentru raspunsul dat. Si da, as mai sta pe TPU chiar daca nu se vor da fundite. happy

| Raluciii_3242 a răspuns:

Da, as mai sta doar in speranta sa fiu ajutata si sa ajut la necaz.Pt mine la inceput contau fundele dar in a 3-a mi-am zis Sca toti doresc funde dar cu ce ii ajuta? Sa se laude la prieteni? Mai bine nu. Site-ul a fost creat pentru a putea ajuta si pentru a primi ajutor! Sper ca vei tine cont de parerea meabig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da as mai sta.