| AvalohAlyn a întrebat:

Basescu:Scoala scoate tampiti.
Ce parere aveti? Are dreptate?laughing

Răspuns Câştigător
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Da "frate" are dreptate! Elevii au prea multe materii de studiat si mult de invatat la fiecare iar cateva din materii sunt nefolositoare...se tampesc de la toate rahaturile nefolositoare.Mai ales ca si sistemul de invatamant e prost organizat. Compara o scoala din Romania cu o scoala din Italia si vezi toata diferenta.

1 răspuns:
| OoBunnyoO a răspuns:

Din pacate la noi in tara.
Si nu neaparat din cauza programei, ci din cauza nerespectarii ei de o mare parte de profesori prost pregatiti si prost platiti.