| LoveSmile_Camy_1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre viata anterioara sau spirite?

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Nu cred in acestea. Inainte mai aveam dubii, in sensul ca, intr-o oarecare masura, credeam ca ar putea exista, insa m-am mai documentat si pe parcurs am ajuns la concluzia ca nu pot exista. Moartea nu reprezinta altceva decat incetarea existentei fizice si atat, fara sa existe nimic altceva dupa aceea. Ca un fel de somn fara vise sau ca atunci cand esti inconstient.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Așaceva nu există, doar Satan Diavolul vrea să ne facă să crede m in astea.

| DubstepQueen a răspuns:

Am auzit ca spiritele exista.
Cica Enstein a explicat-o. Zice ca noi suntem energie.La moarte, energia se imparte in doua categorii:energie pozitiva si energie negativa. Energia pozitiva se duce in cer, iar cea negativa, ramane pe pamant.Aceasta energie negativa reprezinta spiritele.
Cat despre viata anterioara...nu stiu...Dar pare ceva absurd.

| Al3x_9593 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt doar feste ale imaginatiei noastre nu sa gasit o explicatie logika despre spirite, fantome etc!