| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti fetelor despre acei baieti care va cer facebook-ul pe strada sau in parc, mall, autobuz? Sunt ei niste disperati? Intrebarea mai amuzanta este : daca este destul de dragut pentru voi il dati? Daca este urat, il luati la palme ca si-a permis asa cevahee hee?

Pun intrebarea pentru ca am vazut multe fete pe aici care spun : cutarica mi-a cerut fb-ul la mall sau in parc sau mai stiu eu unde. Mie unu aia mi se par niste disperati dar sunt curios de parerea voastra.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"hahaleri si hahalere" - rolling on the floor

Sterge-le cererea saaaau... Mergi la setari->notificari->apesi pe "editeaza" din dreptul "adresa de email" si bifezi ce vrei.

Imi vreau premiul.

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"coboram si il bateam pe ala de il lua dracu", " educate in padure" - rolling on the floor)
Il bateai pe el pentru ele. Ce amabilbatting eyelashes.

Cred si eu laughing).

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Inteleg ipocrizia cuvintelor mele, dar oamenii normali nu ar face ceva, si niste proaste ca alea invata respectul doar cu frica. plus de asta, vara aia doar munceam si dormeam, aveam un nenorocit de sef care ma freca la icre cat era noaptea de lunga. iti dai seama ca nervi mei erau intinsi la maxim

| darrio2007 a răspuns:

Baiatul arunca undita. Daca se agata ceva e bine.

| RainmakerX a răspuns:

Sunt baiat.

Da, sunt niste disperati, eu unul sunt de parere ca daca ii ceri facebook-ul intr-un astfel de loc unei fete pe care abia ai vazut-o cateva minute atunci cel mai probabil esti un disperat...nu ai cum s-o cunosti deci automat te-ai uitat doar la corp si ai niste planuri cam naspa cu acea fata.

Daca este urat atunci sunt in stare sa-l faca de ras in fata tuturor de prin mall/autobuz dar daca vine un model (de lenjerie intima) sa le ceara numarul atunci cum sa le invinovatesti ca i-l dau? Sunt si ele fete, nu numai baietii se uita la corpul fetelor ci si invers. Daca respectivul a fost la "Next Top Models by Catalin Botezatu" atunci te cred si eu ca are sanse mai mari sa obtina numarul. Si fetele sunt oameni deci si ele se uita la chestii precum aspectul.
Poti sa zici ce vrei, poate sa zica oricine ca "Aspectul nu conteaza pentru mine" dar trebuie sa recunosti...macar 10% si tot conteaza si aspectul.Macar putin_____.

Eu nu ii numesc neaparat "disperati" ci "Obsedati sexual" (Persoanele de fata se exclud)

Este doar parerea mea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Aspectul conteaza si inca cat. multe sunt care vor sa prosteasca " ca numai sufletul conteaza dar daca asa ceva ar fi adevarat grasii si uratii si altii numai erau singur. stii, in loc de toti badboys sa aiba fete, aveau aia care chiar sunt de treaba dar nu cine stie ce modele

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana la urma nu le poti invinovatii. E ca si cum ai fii in piata si ai zice "Vreau si eu 1 kg de rosii stricate." "Pai de ce imi cereti stricate?" "Pai oricum mi le puneati si pe alea prin plasa deci mai bine am zis eu."

Fetele sunt la fel ca si baietii doar ca nu recunosc.
De exemplu: Tu ce ai alege?
1.
http://spynews.ro/......uez333.jpg

Sau 2:
http://www.vistawallpapers.ro/wallpapers/fete-frumoase-in-parc-1280x720.jpg

Simplu nu?
Cum vad fetele treaba?
Ele ce sa aleaga?
1.
https://adasidanu.files.wordpress.com/2009/11/download1.jpg

Sau 2:
http://81px.com/......17-ani.jpg

Simplu,nu? =))

| Dia007 a răspuns:

In ultimul timp pare o chestie normala. Sunt uneori sunata sa raspuns la un mesaj privat pe Facebook (si ma intreb, daca ma suni, nu poti sa-mi spui ce mi-ai scris acolo ca sa nu mai intru doar pentru asta?).
Intalnirea pe Facebook e ca fostele intalniri de la bloc sau din parc (pe vremea mea...acum cativa ani)
Insa e o chestie ce "mi-a sarit in ochi": Sa aii dai sau nu facebook-ul unuia de pe strada pentru modul in care arata...
In primul rand ar trebui sa se intrebe cine este, nu sa se uite la fata respectivului.
Sunt doar niste fetite superficiale (e doar parerea mea) care ar trebui sa se preocupe de alte chestii mai interesante (gen: " Citeste, bre, o carte!")

| ale153 a răspuns:

Depinde de persoana. Daca e un tip care mi se pare dubios, logic ca nu ii dau fb-ul. Daca mi se pare simpatic, probabil. happy