| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti legat de persoanele de 24 de ani care sunt singure?
Oare vor ramane singure mereu?

Răspuns Câştigător
| Jus7t a răspuns:

Contează să fie fericite. Singure, în relație...în relații, e treaba lor, nu mă privește absolut deloc.

Depinde de fiecare.
Alții care se căsătoresc și divorțează la 35 ce fac?
Sau care stau într-o relație toxică "de dragul" copiilor?
Sau care chiar se iubesc cu adevărat și nu e vorba doar despre niște chimicale ce o să dispară și apoi nu o să mai rămână decât scrum?

Fiecare are drumul lui.

| liliana77any a răspuns (pentru Jus7t):

Corect si asta sunt contra relatiilor toxice!
Eu sunt in aceasta sitatie si am zis sa mai cer niste pareri. tongue

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant probabilitati sa ramana daca doresc si nu ofera sansa la nimeni pentru a forma relatie

| darrio2007 a răspuns:

Unele persoane, da. Altele poate ca nu. Depinde de persoana. Ce anume doreste de la viata.

| sierra1 a răspuns:

E vorba de tine aici?

| liliana77any a răspuns (pentru sierra1):

Da

| sierra1 a răspuns (pentru liliana77any):

" Antiexemplu:... Oare vor ramane singure mereu?"

doar de ele (persoanele alea de 24 de ani) depinde

| SilentRain a răspuns:

Nici o părere, alegerea lor
Ce relevanță ar avea asta?

| liliana77any a răspuns (pentru SilentRain):

De curiozitate am pus o intrebare sa vad ce raspunsuri primesc.

| oglindasultanului a răspuns:

Probleme fizice, de sanatate sau interactia cu ceilalti. Viitorul lor depinde de cum evolueaza problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicio părere. Mai important decât a fi singur sau într-o relație este să fi fericit, indiferent de situație! Cu adevărat fericit!
Fericirea nu ține neapărat de a fi într-o relație... e ca și aceea fază : " Banii nu aduc fericirea dar o întrețin ".

Oare vor rămâne singure mereu?
Nu cred, depinde însă doar de ele, de ce vor, de ce vor face - pentru a-și schimba situația și de noroc!

| 123TuEstiGy a răspuns:

Nu o sa fie mereu singure daca nu isi doresc asta.