| Alëxąndŕą a întrebat:

Ce piatra pretioasa va place mai mult dintre accestea: jadei, aquamarin, rubin, diamant, smarald, safir, onix si cristal care va place mai mult? a da ametist

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Buna, Sakura!

Cel mai mult imi place aquamarin, deoarece mi se pare ca are ceva aparte.
Si imi mai place si diamantul, si el este splendid.

Bafta!

5 răspunsuri:
| micurutza2005 a răspuns:

Mai fata iar nu stii sa scrii eu nu am auzit de "jadei", dar de jad am auzit si e cea mai bebefica piatra pentru organism are proprietati miraculoase si imi place cel mai mult, dar si celelalte sunt frumoase in felul lor.(cand o sa inveti sa scrii ca esti enervanta rau?).

| AndaWest a răspuns:

Cand oi primi unul dintre acestea iti spun care imi place mai multlaughingpn at nu ma pot decide

| LoveBonJovi a răspuns:

Cel mai mult îmi place diamantul.

| Puffy_9872 a răspuns:

Diamantele, funda?

| deeuh a răspuns:

Rubin. diamant. smarald? pls. funda?:X