| anonim_4396 a întrebat:

Ce piese vestimentare aţi vrea să dispară de pe piaţă?

19 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Chiloții.
An tan tina,
Stinge lumina,
Când vine hoții,
Jos chiloții!

| sadrian46 a răspuns (pentru sadrian46):

Și sutienul, că eu când o fac. mă grăbesc.

| gogu220 a răspuns (pentru sadrian46):

Fără sutien peste 80% sunt nişte floşcăite. De aceea la prima întâlnire, noi cum suntem slabi de înger, am pune botu la decolteu, dar când le scoatem sutienul (capcana de bărbaţi) din nişte mere ionatane se transformă în pere mălăieţe, ca să nu mai pomenim de smochine, că aş propune să se pună accize la sutiene, adică dacă tot ne păcălesc măcar să plătească. Cred că s-ar dubla bugetul României.

| sadrian46 a răspuns (pentru gogu220):

Sunt mamifere, producătoare de lapte, ai băut și tu, dar ai cam uitat.

| Drimmero a răspuns:

In ce sens piese?

| Drimmero a răspuns (pentru Drimmero):

Aa,, acum am realizat la ce te referi, nu as elimina nimic incat toate sunt importante, de aia au fost create pentru a servi unei nevoi.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu mă refeream, de exemplu, să se elimine toţi blugii, ci doar un anumit/anumite fel/feluri de blugi.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu le am cu moda, aici zic pas pentru ca nu-i de domeniul meu.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ce zici de ăsta? :))

https://www.google.com/......ps?/search

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Clar trebuie eradicat, arata oribil!

Răspuns utilizator avertizat
| Yasmin875 a răspuns:

Colanții, deoarece fetele/femeile îi poartă pe post de pantaloni.Ei de fapt arată ca niște dresuri.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Piesele vestimentare ce sunt de " unica folosinta " si duc doar la consumerism exacerbat prin demodarea articolului intr-un ritm alert. Da, vreau si pace in lume. laughing)

Daca e sa aleg strict preferential...nu m-as supara daca ar cadea acid sulfuric sau napalm pe incaltamintea cowboy si pe cea sport cu platforma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fete aproape toate îmbrăcămințile provocatoare și schilotii tanga. La băieți blugii extra slim fit sau care sunt găuriți.

| Mogiojojo a răspuns:

Bustierele alea hidoase Calvin Klein.