| RAY a întrebat:

Ce planurii aveti pentru revelion?

37 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sex salbatic la cabana

| R0R0 a răspuns:

Sa stau acasă cu familia.

| gemeni6226 a răspuns:

Lucrez de revelion, deci planul meu e sa ma simt bine la servici.Muzica va fi, lume va fi, mancare va fi.(Lucrez la un hotel.)Deci sper sa iasa bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Deaad a răspuns:

Nimic interesant, ca de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am planuri.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

De ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Așa, e doar o zi normală...trece.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu vrei sa imi indeplinesti o dorinta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vrei să vin la tine și să ne uităm amândoi la Dan Negru? Ok.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu ma uit la filme de groaza de revelion, daca tu vrei poti veni, vrei sasi dau adresa mea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sigur. Scrie adresa ta aici și n-o să mai fii singur, toate gagicile de pe TPU o să vină la tine laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sa vina pe rand ca nu pot chiar cu toate asa dintr-o data, ce vrei sa facem fata /baiat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eee nu poți, ce vrăjeală pe tine. Știu că reziști. Nu contează ce o fi, sănătos să fie și să semene cu tine laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si daca seamana cu tine il cresti doar tu ok?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

La banii tăi, eu n-aș mai comenta. Dacă nu vrei, nu-i mai faci și gata.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Las ca exista si protectie

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Perfect. Ne vedem mâine, gagico.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da unde pleci acuma? ma lasi asa? te duci la iubi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Da. Azi cu el, mâine cu tine.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da eu te vreau doar pe tine azi, maine, poimaine, cred ca am sa fac o cusca pentru tine, cu fosta n-am putut ca era prea grasa si ma costa mult

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Câte nesimțire, cum să mă ții în cușcă? Și de ce jignești mă fata, de ce o faci grasă?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Sa nu fugi la altul, pai era grasa, eu am luat-o slabuta dar ea a crezut ca eu mi-am cumparat porc si a bagat in ea pana am trimis-o eu la altul

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Le ții bine laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Fi fara griji ca de toti banii cumpar lacate, asa te inchid ca numai te deschid nici eu la betie, cum sunt eu in stare de betie sigur uit cheile la vreuna, azi cu cine mai inselat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Așa rea sunt de e cazul să mă închizi? Nu-i frumos să zic cu cine te înșel. Important e că nu ne despărțim.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu cand plec la altele, trebuie sa te inchid undeva, vrei sa ma deranjezi eu aduc fericire in viata fetelor sunt un bun samaritean

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ești o curbă.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Stiu,de fapt ma straduiesc sa invat sa te satisfac pe tine

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Noi numai progresam mandra, ramanen tot pe loc

| Dugalle a răspuns:

Sa ma imbat si sa consum drogul marijuana.

Vreau sa ma fac tandari.

| RAY explică (pentru Dugalle):

Urmeaza sa ma uit la un documentar despre beneficile marijuanei petru sanatatea umana

| Dugalle a răspuns (pentru RAY):

Nu e nevoie, iti pot spune in urma experientei de revelion.

| RAY explică (pentru Dugalle):

Spune

| Dugalle a răspuns (pentru RAY):

Beneficiile drogului marijuana : eu consum drogul marijuana doar la petreceri, evenimente si rareori doar de relaxare acasa.

-La evenimente : ma simt foarte bine, voios, plin de energie si imi e mult mai usor sa intretin atmosfera si daca am cu cine fac atmosfera buna la petreceri ( nu te asteptai ca un depresiv sa fie centrul atmosferei la petreceri, nu? ).

-Acasa : cand consum marijuana acasa, e cu totul altfel, e chiar opus. Imi place sa stau in fotoliu, sa beau cola, sa fumez tigari si sa ma uit la videoclipuri muzicale ( reggae shark, muzica canceroasa cum ar fi Midnight Gachimuchi sau KappaKlaus, ceva majorlazer mai soft, putin Chopin si Bach doar pian si muzica catchy gen keisha - tik tok, din astea sau The Smiths ). Ma relaxeaza, ma face sa ma simt bine, imi alina depresia.

De revelion, am avut un prieten ce era cam ca mine cand vine vorba de distractie, fara limite ( singurele limite pe care le avem e integritatea si sanatatea corporala si a locuintei sau locului ). Eram sparti si fumam o tigara in bucatarie dupa ora 12 si iese asta sa strige ceva pe geam si accidental se desprinde plasa de la geam. Am luat-o cu noi in camera, am dansat cu acea plasa, ne-am dus la baie sa o spalam, am scris *** cu sapun pe ea, am mai dansat si dupa am pus-o in debara. Ne-am dus in sufragerie, am rulat covorul si credeam ca e un burritto gol si cautam sa strangem covorul sa fie cat mai mic posibil, ne-am oprit la burritto. Acolo era si o mica biblioteca ciudata pentru ca acolo am gasit o carte erotica. Era despre unu Samsung sau Samsong sau ceva de genu ce o facea cu una ce era pe ciclu si cand ala nu o sexuia pe aia, altii se dadeau la ea dar erau niste adevarati virgini ce le era frica sa puna mana pe o fata. Cand dadeam cu artificii si pocnitori strigam amandoi Allahu Akbar, spargeam sticle. In casa iti zic sincer ca eu si cu ala tineam atmosfera sa danseze lumea, sa ne simtim bine, din astea.

Răspuns utilizator avertizat