| RAY a întrebat:

Ce mai faceti? ce planurii aveti de sarbatorii?

20 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu am niciun plan,, astept meciul mare pe care il joaca Arsenal la o zi distanta, astept cu nerabdare sa treaca ziua mai repede.

| Mădă0611 a răspuns:

Ma plictisesc.
Vreau sa revad The lord of the rings, 3 filme de 4 ore devil, si cateva animatii vechi, plus una noua.

| SG1995 a răspuns:

De revelion nu stiu ce fac, dar de Craciun ma pun la zi cu Spernatural, Lucifer si Teen wolf. Ce sa zic medicatia perfecta pentru o inima franta. laughing

| mentholinks a răspuns:

Sa-mi dau drumul pe noul an. Si cel vechi.

| Nemessys a răspuns:

Sa adorm cat mai devreme

| Clorox a răspuns:

Nu stiu nimic momentan, cel mai probabil o sa stau singur, o sa imi iau o sticla de vin, fumez si... Cam atat laughing
Tu?

| RAY explică (pentru Clorox):

Am de ales intre concert in oras vs vazutul de filme acasa sau plecatul in Germania si sa fac acolo sarbatoriile

| GoldenZenith a răspuns:

Fac pomana.

| Theo94 a răspuns:

Stau pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cina în familie, toate rubedeniile posibile, încercarea eşuată de a zâmbi drăguț tuturor day dreaming
De când cu sesiunea...nici sărmăluța nu mai are acelasi gust sad

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

*binge-watching Supernatural*

| AdrianVoicu a răspuns:

Ascult muizca
Planuiesc sa sap un sant adanc de 2 m si sa construiesc un gard cu sarma ghimpata, si o sa stau in casa cu toate luminile stinse cu mana pe shotgun, poate asa o sa ii opresc pe bul@angi aia de colindatori happy

| AndreiWeisz a răspuns:

Vin acasa sa stau cu ai mei, apoi fac revelul cu niste prieteni in Ungaria si dupa incepe sesiunea, adica o sa ma arunc de pe vreun pod probabil laughing

| Victor453 a răspuns:

Bine,tu?
de sarbatori nimic))

| VictorFenrir a răspuns:

Voiam sa ma duc la munte dar cred ca voi impusca colindatorii.

| Nevroza a răspuns:

Stau acasa cu familia sau ies cu prietena.

| Cortex a răspuns:

Bine.De sarbatori am sa mananc carnat cu clisa si branza afumata si ceapa bineinteles.

| costelus323 a răspuns:

Bine, tu ce ma faci?
De sarbatori cred ca am sa petrec timpul cu niste fosti colegi de scoala, tu ce ai sa faci? happy

| RAY explică (pentru costelus323):

Ma joc gta 5, nu prea multe, acasa

| Cristall155 a răspuns:

Bine. Sa manânc portocale si să privesc filme.