| RAY a întrebat:

Ce planurii de viitor aveti?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Un singur plan sa fiu mereu iubita si foarte iubita pina ce mor.

| Anonimuserr a răspuns:

Să ajung patron de multinaţională sau corporaţie sau să fiu milionar în euro.
Dar tu?

| RAY explică (pentru Anonimuserr):

Sincer nu am vise mari, sa invat toate limbiile germanice vestice le stiu si nordice, sa invat html, java, photoshop, si sa invat cat mai multe si sa imi gasesc o iubita

| Anonimuserr a răspuns (pentru RAY):

Nu îmi spune că le ştii fluent şi să scrii să vorbeşti să înţelegi un text.

| RAY explică (pentru Anonimuserr):

Engleza,germana

| MrLucas a răspuns:

Pentru a invata limba germana nu trebuie intai sa stii limba romana? Zic si eu.
Eu sunt mai modest, si probabil mult mai realist: vreau sa am o familie frumoasa, iubitoare si sa le pot oferi un trai bun.Din moment ce sunt foarte aproape de reusita, chiar il face sa sune precum un plan nicidecum o misiune imposibila cum am citit la majoritatea.

| RAY explică (pentru MrLucas):

Nu,ca eu n-am nici o vina ca m-am nascut in tara asta de rahat si voi pleca cat de rapid voi putea