| inconscient a întrebat:

Ce porecle ati avut?

Răspuns Câştigător
| SimionAlexandru a răspuns:

Poreclele pe care le-am avut eu, sunt destul de amuzante laughing
Insa, cea mai amuzanta experienta, a fost cand eram in clasa 10.
Eram destul de trist in ziua aia. Si brusc, ma intreaba colegul de banca: Salut. Ce faci? Eu, putin trist, ii spun: Bine. Bantui pe aici putin. Tu ce faci?
Si el atunci imi spune: Am venit la scoala, Bantuila laughing
Cred ca asta e cea mai amuzanta porecla pe care am avut-o laughing Mai ales ca sa raspandit repede prin scoala. A fost tare amuzant

20 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

Cand eram mai mic imi smuneau Tomata sau Rosie! A fost un concurs de porecle prin clasa a V-a si 4 ani asa mi-au spus. Acum imi spun Cobalt...cam de cand a iesit Misune Imposibila 4, era un personaj.laughing)

| robijam a răspuns:

In clasa a I-a si a II-a unii colegi ma faceau franzela pentru ca eram cel mai inalt din clasa si inca sunt, sau omu' de stiinta imi zicea colega de banca. Noroc ca nu mai imi zice nimeni asa.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pitica.Bine ca nu-mi mai spune nimeni asa, incepuse sa devina enervant.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Cioran.
Bacovia.
Pușcărie.
Ficatus.
Drujbă.


| inconscient explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Drujba? laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru inconscient):

Da,sau Leatherface, tot aia
http://2.bp.blogspot.com/......re_004.jpg

Am ieșit odată cu drujba afară, fugând ca nebunul după ceilalți prieteni ai mei, să-i tai! Dar n-am reușit, din păcate...:(

| inconscient explică (pentru BeyondTheDarkSun):

rolling on the floor Ce m-ai distrat! Super tare! Imi pare rau de nereusita ta! sad laughing

| TheStory a răspuns:

Nu am avut porecle.

| TheAvenger a răspuns:

Moartea,Vocea poporului,Public danger,The Avenger, Mechanix, și încă multe altele...și în iarna asta Pingu, că cică am mers de pinguin, mai ales când sunt pe gheață.

| inconscient explică:

Eu am avut doua porecle:
1 cand nu vroiam sa le dau temele baietilor din clasa big grin si mi-au Zis "Madame Afurisita"
2 "Codita" deoarece imi faceam mereu doua codite la scoala si imi placea de "Cody" (O viata minunata)
Am mai avut si "ciufuta" dar nu mai conteaza! laughing

| pLeX a răspuns:

Para (fruct)

| TemptationLove a răspuns:

Pai am avut Kinder, corcodusa, ochi de pisica...cam atat big grin

| alex8765 a răspuns:

Luganul

| Capshunika2538 a răspuns:

Poreclele mele? Nurofen, OZN, Galushka. Atat happy

Întrebări similare