| marius_4235 a întrebat:

Ce pot face unui pui de gaina? a bagat capul in gard la gaini si i-a loat toata pielea la gat gainile e plin de sange,,, e doar carne vie si curge sange intruna va rog ajutati-maaaaaaaaa! iubesc puiul

Răspuns Câştigător
| vicky14u a răspuns:

Inveti in acelasi timp sa dezinfectezi o rana, pentru a vedea daca e eficienta metoda in cazul nostru spre exemplu. riscurile infectarii...

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Oricat de mult l-ai iubi nu cred ca ai inima sa il lasi sa sufere asa...

| vicky14u a răspuns:

Operatie estetica...
Aplica-i un plasture, ceva!

| vicky14u a răspuns:

Cazxurile acestea iti creaza o sensibilitate aparte, mai intai fata de animale, iar mai apoi fata de oameni! Au rolul lor,...

| vicky14u a răspuns:

Cauta pe net remedii pentru dezinfectare rani,...

| Minolla a răspuns:

Cred ca cel mai util ar fi sa apelezi la un doctor veterinar, cel putin sa ii ceri sfatul, poate ca exista chiar medicamente pentru regenerarea pielii, sau ceva de genu', in orice caz, nu il poti lasa sa se chinuie in felul acesta si sa nu faci nimic, mai ales ca nu va rezista mult timp asa.