| NatiiȘiAtât a întrebat:

Ce poti face cand te plictisesti acasa?

Răspuns Câştigător
| Alliciaa a răspuns:

Poti face orice iti doresti happy
poti sa-ti inviti prieteni,sa joci un joc pe pc/sau cu parintii
poate suna plictisitor sa joci cu parintii dar eu joc scrabble cu tatal meu si mereu ma bate big grin
poti sa canti,sa dansezi, poti desena,
poti sa te uiti la un film
si multe altele, poti face orice doresti tu
Creaza-ti propria ta lume cu imaginatia si fa ce iti place mai mult.[in afara de prostii laughing]

5 răspunsuri:
| JiTerra a răspuns:

Sa cauti un film bun la TV, daca nu gasesc incearca pe internet ca precis gasestiwinking [in cazul meu, o comedie] sau sa intri pe mess vb cu cplegii, prietenii]

| DianaScorpio a răspuns:

Copy/paste la un raspuns pe care l-am mai dat la intrebari asemanatoare:

Asculta muzica, uita-te la un film sau la un documentar, citeste o carte, fa-ti temele, apuca-te si fa treaba prin casa (putin curat, spalat de vase, mancare, etc), suna-ti cate un/o prieten/a, invita pe cineva sa iasa cu tine afara,etc. Sunt foarte multe optiuni, mai poti gasi si tu destule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pleci la plimbare.Numai bine.

| ta5232545 a răspuns:

Poti sa te uiti la calculator, la televizor, sti si tu, chesti din astea

| denisa08maria a răspuns:

Stai pe facebook si uitete la pozele prietenilor tai