| SkandallKamataru a întrebat:

Ce s-ar intampla daca intr-un accident de croaziera sa spunem, o singura femeie si 30 de barbati ar supravietui, si acestia ar ajunge in cele din urma pe o insula pustie? Ar fii in siguranta acea femeie?

24 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ar fii ceea mai satisfăcută femeie de pe planeta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred că numai fanii lui Tate s-ar gândi la viol într-o situație de viață și moarte

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

Aia cred ca ar fi ultimii, macar ei au valori morale spre deosebire de restul.

| suntserios a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Tu direct la viol te ai gândit... Deci zero valori morale. Și știi că îți place funduletzul lui Tate

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

Am zis eu ceva de viol? Cel mai probabil se omoara intre ei barbatii aia.

| suntserios a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Fix la asta te ai gandit. Altfel formulai altfel întrebarea.

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

Daca noi 2 am fi pe o insula pustie ce ai face? smugwinking

| CatenaccioStyle a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Aouleu, prafurile de la sala iti dau estrogeni si te fac sa iti schimbi orientarea? laughing)))

| SkandallKamataru explică (pentru CatenaccioStyle):

Nu imi schimb orientarea, doar imi stabilesc dominanta si el va trebui sa se supuna si sa faca ce ii cer daca se ajunge in scenariul ala laughing smug

Si la mall la pișoar fac la fel, cand vine un mascul langa mine, maresc presiunea cu care fac pipi sa se stie cine e masculul alpha laughing si ca sa il fac si mai submisibil, ma si uit sa vad de cat o are, si asa imi asert dominanta fata de adversar rolling on the floor sa stie sa nu se puna cu mine.

| CatenaccioStyle a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Ai grija, flacau, pentru ca la ce ai scris aici pare ca femeile nu prea iti plac laughing.

| suntserios a răspuns (pentru SkandallKamataru):

M as gândi cum sa aprind un foc sa trimit semnale.

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

Focul se aprinde prin forta frecarii smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu înțeleg ceva. Dece femeia mereu este pusă în situațiile cu mai mulți bărbați cărei frate treaba sa mor eu care este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer ași arunca o pe aia de pe insula la rechini. Îți dai seama ca aia ar face război acolo dacă aia lise suie la cap...

| Sportacus123 a răspuns:

Da. Nicio persoană normală nu riscă să facă așa o prostie precum un viol, iar apoi să stea 10 ani la închisoare.
Eu aș prefera să fiu om al străzi decât să stau o săptămână la închisoare(de ex). Oamenii străzi se droghează, consumă alcool, dar la închisoare, sunt bătuți și violați. Apropo de viol... tu nu știi ce se-ntâmplă cu violatorii la închisoare?

| CatenaccioStyle a răspuns:

Saraca femeie, nici nu vreau sa ma gandesc ce se poate intampla daca e in preajma unor maniaci intr-o situatie de viata si de moarte, dar fie ca e femeie sau barbat, doar cei mai puternici vor supravietui atat fizic cat si psihic.

| SkandallKamataru explică (pentru CatenaccioStyle):

"Saraca femeie, nici nu vreau sa ma gandesc ce se poate intampla daca e in preajma unor maniaci intr-o situatie de viata si de moarte"
Eu zic ca aia isi rup capu intre ei, nu cred ca or sa vrea sa o imparta, eu unul nu as imparti-o laughing laughing
Lasand gluma la o parte, daca femeia nu e relaxata, e o experienta neplacuta pentru toti.

| CatenaccioStyle a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Ma, flacau, femeia nu e proprietatea nimanui. Te-ai gandit daca ea te vrea sau daca ii vrea pe ceilalti din scenariul tau? Nu poti sa imparti ceva ce nu iti apartine, vai de ea de femeie daca e in preajma unora care vor sa-si rupa capul intre ei pentru a o cuceri ca in antichitate.

| SkandallKamataru explică (pentru CatenaccioStyle):

E instinctul uman, oricat de rational ai fi, dupa o perioada de stat pe bara o sa vrei sa o abordezi, sa vorbesti cu ea, dar cand vezi ca si 29 fac la fel...
Depinde si de caracter, eu de exemplu sunt foarte arogant cel putin cu ceilalti barbati, daca un barbat nu face sala ca mine, nu il duce capu si nu e mai rasarit, nu putem fii prieteni cel mai probabil.
Daca nici unul dintre ei nu e pe zona mea, m-as baga sa le rup capul fara mari retineri laughing

| CatenaccioStyle a răspuns (pentru SkandallKamataru):

"Daca nici unul dintre ei nu e pe zona mea, m-as baga sa le rup capul fara mari retineri"

Sincer iti dau un sfat prietenesc. Poate ca in viata reala nu esti asa dar ar fi bine sa fii mai cumpatat, daca ai muschi nu inseamna ca esti automat un Bruce Lee, dai de un luptator profesionist care toata viata lui doar s-a batut sau dai de vreun ciocanar ciumeg care si ala stie doar stie sa se bata ca iti iei bataie ca la hotii de cai cu toti muschii tai big grin eu te invat de bine. Barba nu are muschi, poti sa ai 2 metri si 150 de kg de masa musculara ca tot poti sa iei somn de la unul care e mult mai mic decat tine dar are pumnul greu, eu nu iti doresc sa dai de oameni de genul.

| SkandallKamataru explică (pentru CatenaccioStyle):

Pai si eu m-am batut cativa ani.
Cand ai experienta cu luptele, nu mai exista ca "vine un cioban da una din fundu curtii si ala esti" nu exista asa ceva.
Pana dai tu de ciocanari adevarati te mananca sfintii laughing

| CatenaccioStyle a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Cativa ani inseamna nimic fata de unii care au facut asta toata viata laughing nu stii de cine dai, asa ca stai cuminte.

| SkandallKamataru explică (pentru CatenaccioStyle):

"Cativa ani inseamna nimic fata de unii care au facut asta toata viata"
Clar, dar in primii ani inveti bazele, 90%, poti sa bati orice om de rand care nu a facut asta.
Pana ajungi sa dai tu de un profesionist e cale lunga.

| CatenaccioStyle a răspuns (pentru SkandallKamataru):

"Clar, dar in primii ani inveti bazele, 90%, poti sa bati orice om de rand care nu a facut asta." In teorie, dar poti fi unul mai emotiv si sa te timorezi cand e vorba de bataie, nu ai experienta aia de strada, tu fiind obisnuit sa te bati doar dupa anumite reguli si sa lovesti doar daca arbitrul iti da voie, pe strada lucrurile nu stau asa si cum ziceam, daca dai de un ciumeg care n-are mama si tata si toata viata s-a batut pe strada a acumulat experienta si te poate bate cu toti muschii tai sau cu antrenamentele la sac daca nu esti luptator profesionist, mai ales ca disputa se da pe strada unde nu exista reguli si are avantaj.