| KKZ a întrebat:

Ce sa fac ma doar gatul tare cand inghit si nu am nicio pastila.

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Bună seara pentru durerea de gît dacă nu ave-ți strepsils, puteti să vă face-ți un masaj la picioare pe fața piciorului deasupra degetului mare, deasupra unghiei, (dar nu pe unghie)acolo este zona amigdalelor. O să cedeze durerea în cîteva minute. Mult succes. Sînte ți fată sau băiat. Cu drag Cristi.

| Mikaela a răspuns:

Poti sa iti faci un ceai fierbinte cu lamaie si miere!happy

| Isabellaღ a răspuns:

Storci o lamaie pui apa pana se umple paharul si pui o lingura de miere. Daca nu ai poti mancca numai lamaia sau numai mierea.Altceva nu stiu! Numai Cu pastile pentru gat.

| Georgiana_2115 a răspuns:

Cumparati Septogal sunt niste pastile foarte bune pentru gatbig grin