| andy_3925 a întrebat:

Ce scuze pentru chiul as putea sa mai inventezbig grin? Le-am cam folosit pe toate si nu mai am nici o idee. Voi cum va pacaliti profesorii?

10 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai nu-i pacalesc. Merg la doctor, ii dau 5 lei si pac 2 saptamani de motivaresmug

| Tourniquet a răspuns:

Scuzele mele sunt : mi-a fost rau si am vomitat de dimineata, nu mi-a sunat ceasul, i-a venit rau sorei/fratelui meu mai mic/a la gradinita si ar trebui sa il/o duc acasa. laughing

Eu zic ca nu ar fi bine sa chiulesti thinking

| nobody_9468 a răspuns:

Poi:~m-am patat pe pantalonihee hee.~M'am udat si a trebuit sa merg acasa sa'mi usuc pantalonii cu fion'ul.~mi-a fost rau.~ii este rau lu bunica'mea.~mi-a zis un coleg ca nu mai facem ora.~am stat de servici pe hol.big grin
Saptamana trecuta am stat cu un "prieten"hee hee jumate de ora si aveam mate, il intreb pe el"mha ce'i zic profei?" "zii ca ai fost sa ma incingi"laughing. Am ajuns am facut'o pe suparata"D'na ma scuzati, dar am fost la farmacie sa'i cumpar pastile buniciihee hee. Si stateam si ma gandeam aiurea la el in ora, ma intreba profa"ana dar vrei sa mergi sa vezi cum se simte bunica ta, daca e mai bine?"laughing. Am ras cu totzii ca astia din clasa si'au dat seama ca de fapt eu am fost prin alte locuritongue.Trebuie doar sa ai imaginatiewinking

Bafta.

| Camelia_7710 a răspuns:

rolling on the floor)laughing)
nu te duce deloc cand vrei sa chiulestilaughing)
la mine deja numai tine.straight face pot sa le zic orice profesorilor ca s`au obisnuit cu minelaughing
cand vreau sa chiulesc nu ma duc toata ziua sau ma duc la ultimele ore spunand ca mi-a fost rau ...sau ca nu am putut sa ma trezescrolling on the floorlaughing)
:X

| CraZyKid`SiSi a răspuns:

Pai... apoi am fost la spital la cineva... o trebuit sa stau cu sora/fratele/verisor/verisoara etc mai mic/a

m-am dus la meic...gasesti uh cevalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost la antrenament si u m-am putut trezi sau tie rau de nu mai poti bagi o fata de suparat+plictisit si merge, ai uitat usa deschisa, m-a sunat unchiu etc sa-i dau cchei, ai cazut pe scari si te-ai lovit la picior dai si u cu o lama pe picior si te crede imaginatia e totul maine chiulesc si eu ca nu am chef primele 3 ore spor la chiu lit andreyz love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te intreaba de ce ai chiulit tu ii spui ca a izbucnit un incendiu la tine in apartament sau ca iti curge apa de la vecinu de sus...etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu azi o folosesc p e asta cubig grin profesora ma outeti invoi si pe mine trebuie sa ma ducl la ziua unei rudeX

| Deeee1998 a răspuns:

Incearca sa nu mai chiulesti atatlaughing! Andy crede.ma mai bine stai la ore.cine stii de ce profesori dai si te iau in ochi rai!

| mihaela1985 a răspuns:

Sincer eu nu inventam scuze de chiuluri doar ca asteptam sa faca proferorul sau profesoara prezenta dupa care (eu stateam in ultima banca de langa usa)in momentul cand ea era atenta sa asculte colegi sau incepea sa predea ieseam pe usa din clasa si nu observa. asa am scapat de multe absente