| Valeanu_Mihai_1997 a întrebat:

Ce se intampla când visezi ca zbor?

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Înseamnă că-ți dorești să faci asta, sau ți-ar plăcea. Dacă da atunci îți poți împlini visul oricând.Îți iei bilet de avion și gata, ai zburat oriunde-n lume.

| Bunica69 a răspuns (pentru DeyCj):

Voi chiar n-aveti ce face? Adica serios, astea sunt raspunsuri doar de dragul de a te baga in seama. Sigmund Freud a scris o carte despre vise, cum se produc ele si cum se pot interpreta. Ceea ce ai spus tu n-are nici o legatura cu ceea ce o lasat el.

| RAY a răspuns:

Ai un vis RMN, esti complet paralizat

| SilentRain a răspuns:

Pui intrebari tampite pe TPU, asta se intampla
http://www.mediafax.ro/......m-11822278

| Nilsson a răspuns:

Cand visezi ca zbori ai momente cand esti lucid? Adica daca esti constient de faptul ca visezi si detii un anumit control al actiunilor tale din vis?