| kyjonopsy a întrebat:

Ce se intampla cu vplay? voua va apar serialele?

5 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Momentan merge bine, sper sa nu o ia razna din nou.

| mona a răspuns:

Unele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că te referi la secţiunea "colecţii" şi da, nici mie nu îmi apare.Nu ştiu de ce.Dar poţi scrie sus la "search" filmul dorit şi dai click pe un video care stii că face parte din film şi apoi deasupra video-ului apare numele serialului şi dacă apeşi pe el apar toate sezoanele.

| kyjonopsy explică (pentru anonim_4396):

Mie tot nu-mi merge.nu inteleg unde deasupra video-ului pentru ca acolo unde scrie numele serialului nu merge sa apas.

| anonim_4396 a răspuns (pentru kyjonopsy):

Păi trebuie ca videoclipul respectiv să facă parte din colecţii şi să nu fie pus de un anumit user.Ca să-ţi dai seama dacă face parte din colecţii,când dai click pe el,îţi apare fundalul negru. Când e pus de un user, apare fundalul alb.Şi sus, deasupra video-ului scrie cu alb Colecţii > *numele serialului* > *sezonul* > *episodul* - *numele episodului*, şi dai click pe numele serialului şi te duce la sezoanele lui şi apoi alegi tu ce episod vrei să vezi. Sper că acum ai înţeles. Dacă nu, îmi mai poţi spune dacă e ceva neclar.