| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca azi(04.12.2009) n`am platit abonamentu` la roange? Era ultima zi. Merci mult. Mi`l inchide? Platesc in plus penalizari?

4 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

0, 5% pe zi din abonament penalizare.

| Irina a răspuns:

Ti se blocheaza abonamentul, vei putea doar primi apeluri nu sa si dai. Luna urmatoare ti se va incarca factura cu un cost in plus: taxa de reconectare care e de 10 sau maxim 20 de lei, nu mai tin minte exact (asta daca intre timp iti platesti factura actuala).

| crizantema a răspuns:

Pai iti blocheaza abonamentul pana in momentul in care platesti. Si platesti si ceva penalizari in functie de cat de mult intarzii cu plata. Asa am patit si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orange* am vrut sa ziclaughing Scuze!