| Tudor9206 a întrebat:

am luat de curand un iphone 5 pe abonament in franta si acum m am intors in Romania si as dori sa imi spuneti, daca stiti, ce se poate intampla daca nu mai platesc abonamentu in continuare, mentionez ca am un prieten care a cumparat 6 galaxy S3 (sigur a cumparat ca eu i le am vandut in Romania, deci nu minte) a platit prima rata in jur de 150 de euro si dupa nu a mai platit si nu i au facut nimic si a trecut ceva timp de atunci.va rog frumos sa ma ajute cine stie happy

4 răspunsuri:
| yourFanta a răspuns:

PAi daca ai nationalitate franceza poti avea probleme cu politia, chiar si asa este posibil.

| Tudor9206 explică (pentru yourFanta):

Nu am nationalitate franceza, sunt roman happy

| Tudor9206 explică (pentru yourFanta):

Nu am nationalitate franceza, sunt roman!

| yourFanta a răspuns (pentru Tudor9206):

Pai daca nu mai platesti abonamentul cred ca ti-l suspenda.Si ramai cu telefonul.