| mountain2rings a întrebat:

Ce se intampla daca refuzi armata obligatorie?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Nu are nici o legatura comunismul, din 1990 si pana in 2007 ianuarie era armata obligatorie si la noi, asa ca aia e.
Noroc ca s-a scos.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti face puscarie daca refuzi armata, asta numai in cazul in care ar deveni obligatorie.

Din fericire pentru tine, Romania este o tara democrata, care nu se va mai intoarce la comunism, asdar nu sunt sanse sa faci armata obligatorie.

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu are nici o legatura comunismul, din 1990 si pana in 2007 ianuarie era armata obligatorie si la noi, asa ca aia e.
Noroc ca s-a scos.

Răspuns utilizator avertizat
| vasile2222 a răspuns:

Te baga la facultate.