| alexandrurap a întrebat:

Ce se va intimpla cu toate mashinele cind va disparea petrolul?

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Salut! Pai ori vom descoperi si vom folosi altceva [ca de ex. curentul]sau vom spune adio masini.Alege tu din astea doua si spune-mi si mie.Pa,pa

| alexandrurap explică:

Sau asle deie pe toate la topit!

| andreit a răspuns:

Tu nu observi ca au inceput sa apara masini cu motor electric, bineinteles, sunt proaste si scumpe, dar in timp se vor perfectiona si odata cu ele se va duce petrolu si v-om platii pe curent cam cat platim pe carburanti acumhappy