| ExtremEvAdIM a întrebat:

Salut cum credeti ce se va intimpla daca va disparea florile sau bioxidul de carbon?

2 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Orice elimini din acest ciclu totul va pica; este un cerc care se alimenteaza din aproape in aproape

| stone22 a răspuns:

E simplu daca dispar florile o sa fie prea mult dioxid de carbon so o sa murim.iar daca dispare dioxidul de carbon nu vor mai fi flori si nici oxigen si vom muri.pt ca toata lumea stie ca florile transforma dioxidul de carbon in oxigen.