| breaktherules a întrebat:

Ce seriale recomandati?
ceva ca (gossip girl, vampire diaries)

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Heroes love struck este cel mai cool serial pe care l-am vazut.Mai incearca si Dexter love struck (asta este politist) sau Lost-Naufragiatii.

| nyko06 a răspuns:

Eu am vazut nu demul un film care pot spune ca mi-a placut nu cred ca e genul ala de film ca nu l-am vazut acesta e horror poate-ti va placea I Know What You Did Last Summer.

| LucianGabriel a răspuns:

Secrete de la palat de pe tvr 1 la ora 18:25 de luni pana vineri

| larousee a răspuns:

Pai incearca THE O. C, One tree hill, californication, 90210, Melrose Place 2009, Desperate Housewives, Lost

| eunutuu a răspuns:

Chuck, gossip girl, desperate housewives, greys anatomy, dexter, house, south parca, ghost whisperer(scuze dar am scris ce seriale imi plac, sper sa iti placa)