| Parisblue a întrebat:

Hei! eu urmaresc serialele: the vampire diaries, supernatural, gossip girl. ce seriale puteti sa imi, mai recomandati?

5 răspunsuri:
| Parisblue explică:

T, intrebarea nu era completa, greseala mea, am dat trimite, inainte sa o scriu pe toata.

| T a răspuns:

Eu doar TVD si Gossip girl.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti urmarii Dr.House.

| Helenèa a răspuns:

Gre. s anatomy e interesant si el. Sa nu crezi ca este totul numai medicina laughing

| biakbia a răspuns:

POI eu iti recomand Frimge este foarte interesant din orimul episod, TRue BLOod tot cu vampiri si Ghost whisper este cu o fata care poate vede si vb cu fantomele sper ca te-am ajutatbig grin