| anonim_4396 a întrebat:

Ce utilizatori va plac cel mai mult?

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Oare sa incep sa dau nume?thinking
Aici nu ne putem da cu parerea decat dupa felul in care raspunde un user de cat de obiectiv, amuzant sau stupid de amuzant elaughing
Pana la urma fiecare user aduce un element de noutate pe acest site si asta ii confera unicitate site-uluitongue

| Silvia a răspuns:

Silvia.baaa.ce pana mea?! e preferata mea.Chiar nu stiu de ce, ca e tare stupida uneorilaughing.

cami
| cami a răspuns:

Nu-mi place de niciunu'.

cami
| cami a răspuns:

-sincer.

| SweetCandy a răspuns:

Imi placea Legiuitoarea...straight face

| viatadecacatt a răspuns:

Paul27laughing)

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

De multe ori cand am vrut sa dau un raspuns serios am vazut ca deja l-a dat onutzu, si un pic mai bine formulat big grin la un moment devenise un pic frustrant, ca nu imi mai gaseam locul in discutie, harciog are uneori o abordare surprinzatoare si uneori imi place un cinism un pic provocator si inteligent la zbenguici. Dar lista e mare, am pus si eu 3 pe care i-am remarcat zilele trecute happy

| Puiutz a răspuns:

Cei pe care ii pot ajuta si le sunt de folostongue.

| AndutzaAndu a răspuns:

Eeee...multi tongue

| JoJo a răspuns:

Nony.

| tim a răspuns:

Sant multi demni de admiratie... utilizatori si utilizatoare. desi nu ma consider, cineva ma punea in top la o intrebare asemanatoare

| Aiwendil a răspuns:

Imi plac toti si cu defecte si cu calitati! Bye!

| Alien a răspuns:

Eu, pe mine!

| Яùxsi a răspuns:

Mie imi plac toti:X deci sa stiti, ca va iubesc pe totihee hee aveti fiecare cate un locusor mic, acolo in inimioara mea micuta happy

| insomnia a răspuns:

Nu stiu, dar imi este foarte antipatica insomnia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eee, nu stiu cine esti, ca te-as numi pe tine, asa poate imi dai fundahee hee.
Toti:X:X, nu fac discriminari(ee, le fac eu, dar nu le zic). Dar tie?smugsmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe flav nu-l place nimeni? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

C2rmen, mie imi plac Alllinna si Sensei.BRO----Andreihee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai anonimule, ce sa-ti zic, pe tine primul` pe litsa laughing, apoi confused hmm, grea decizie. In fine, ca un repley lui gigel:,, flav si filip se afla pe locul 2, la egalitate, dupa persoana anonima tongue. S-a postat de 2 zile intrebarea, de ce se insista pe ea?winkingwinking. ma rog.
Acum catre anonim: vorbind serios, apreciez multi utilizatori de pe TPU, si n-ar fi rost sa dau numewinking. Se supara barbatu` pe mine sad...sad. gabriela... sper ca nu vezi ce-am scris big grinbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Gabrielă eee, lasa ca indrept situatia...sadsad, dar nu stiu cum.