| Liviu4you a întrebat:

Ce v-ar placea sa vedeti mai mult pe internet?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt dependentă de internet.
Este o sursă de informații, unele bune, altele extrem de eronate, etc.
Pa, pa.

| Alyra a răspuns:

Mai multe idei bune despre ce aş putea face în afara internetului. Da, ar fi util. big grin

| AlexanderAdrian a răspuns:

Nu stiu pe internet in momentul asta da pe TPU mi-ar placea sa vad mai multe persoane informate care nu dau raspunsuri de doi bani, nefondate, neinformate, in goana dupa funde.

| AlexanderAdrian a răspuns:

De fapt ba da, mi-ar placea sa vad ca se desfiinteaza facebook-ul.

Mi-ar mai placea sa vad mai multe situri interactive unde specialisti REALI dau sfaturi si solutii in probleme reale, acolo unde simpli utilizatori ca noi nu mai pot raspunde.

| SelenaMe a răspuns:

Mai multe informatii despre lucrurile pe care mi le doresc si mai corecte

Răspuns utilizator avertizat