| anonim_4396 a întrebat:

Ce va face sa fiti fericiti?happy

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Atunci cand ma inteleg bine cu cineva sau realizez ceva ce mi-am propus de mult. Sunt fericit cand simt ca am prieteni.

| Flav a răspuns:

Nu stiu, trebuie sa ma duc pe tron sa simt senzatia asta.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Multe lucruri love struck
Prietenii mei love struck
Muzicabig grin
Dansul happy
Vremea frumoasalove struck Varalove struck
Vacantabig grin
Ciocolata laughing
Familialove struck
Distractia big grin
Glumelelaughing
Iesirile in orasbig grin

| BRG a răspuns:

Pe mine în general muzica veche anii 70/80, pote part eu mai demodat, dar și magnetofoanele, și muzica trasă pe benzi, au un sunet aparte specific acelor ani deosebiți, care din păcate nu se mai întorc nici odată, fiecare melodie î mi aduce aminte de vremea cînd eram mic, sînt niște amintiri care nu se pot descrie în cuvinte, vă mulțumesc vouă tuturor de pe T P U, că pune ți așa întrebări frumoase care te duc cu gîndul în trecut, la lucruri minunate,. sănătate tuturor, și o zi frumoasă.

| Tourniquet a răspuns:

Vremea calda, vara, si vremea rece cu zapada ca sa ne batem.
Si sa dansez :X :X :X

| Alisa a răspuns:

Atunci cand sunt cu persoanele dragi, pe care le iubesc love struck

| hamsterx a răspuns:

Lucrurile marunte, in general.cam totul in afara de vremea asta urata de afara care imi provoaca exact opusul sad

| ÅñdRa a răspuns:

Sa vina mai repede varalove struck
sa iau vacanta
si sa urc repede repejorhee hee
in masina si sa ajung la soramea in spania:X

dar pe tine ce te face fericit?hee hee

| Alice_6278 a răspuns:

Ma face fericita lukrul ca stiu ca undeva in lume cineva se gindesthe la mine si ca cineva ma iubeste cu adevarat.

| vyo a răspuns:

Totul in jurul meu, chiar si momentul cand iti raspund tie, ma face fericit.

| sabela a răspuns:

''Iubirea'' de tot ce ne inconjoara (oameni si lucruri). Inercand sa fim mai buni vom vedea altfel viata. In roz daca se poate spunehappy

| denisa20 a răspuns:

Eu sunt fericita cand sunt inconjurata de persone care tin la mine si cand mi se multumestebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam ai dreptatelaughing)si pe mine ma moleseste vremea aceasta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine? Chiar tu...

| SexyChick a răspuns:

Cand am bani sunt cea mai fericita laughing

| rallu_5150 a răspuns:

Daca as fi barbat, as spune: bautura. Dar sunt fata, asa ca aleg iubirea :X

| dariussb a răspuns:

In momentul de fata absolut nimic...