| Dontu_Monalisa_1995 a întrebat:

Ce va face pe voi sa fiti fericiti, orice?

Răspuns Câştigător
| OrangeFga a răspuns:

Pe mine m-ar face fericit plecarea intr-o vacanta,o perioada de liniste sufleteasca. M-ar face fericit sa am o iubita, sa o iubesc si sa ma iubeasca.
O pozitie relativ mare in societate, si o situatie financiara buna, un viitor cat mai usor si lipsit de probleme.
Asta m-ar face pe mine fericit, dar pe tine ce te-ar face fericita?

| Dontu_Monalisa_1995 explică (pentru OrangeFga):

Multumesc ca ma inntrebi sincer habar nu am in ultima perioada nu mai ascult muzica nu mai am vise e naspa

| OrangeFga a răspuns (pentru Dontu_Monalisa_1995):

Probabil esti intr-o perioada mai rea, oricum iti va trece, ai nevoie doar de un impuls, sincer si eu sunt lipsit de motivatie, uneori simt ca nimic nu ma mai face fericit si ca traiesc degeaba.

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

O vacanta de 6 luni la mare de doua ori pe an.

| Mayar a răspuns:

Pacea! Sa fie pace! Asta m-ar face fericita pentru totdeauna, si nu cred ca doar pe mine big grin

| horansgang a răspuns:

El m-ar face fericita, cand petrec timpul cu persoane dragi sunt fericita, cand cineva drag imi face un gest mic si totusi atat de insemnat sunt fericita, cand vad oamenii care nu si-au pierdut increderea in umanitate, cei care fac bine si au o inima mare! sunt fericita sa-i vad asa. chiar sunt.
mai pe scurt: oamenii. oamenii ma fac pe mine fericita, dar tot ei pot fi foarte dezamagitori.