| stelyii a întrebat:

Ce va face pe voi sa fiti fericiti?

Răspuns Câştigător
| adiynaelena76 a răspuns:

Pai multe lucruri de exemplu daca imi este foarte foame ma face fericita mancarea nu pot spune ce ma face fericit asa de detaliat ar trebui sa imi fac o lista cu ce ma face fericita dar pe mine ma face cel mai fericita stand cu familia si cu cei dragi

4 răspunsuri:
| aladinbeci a răspuns:

Pai cred ca, legat de acest site, faptul ca destul de des mi se sterg raspunsuri si funde. Si asta dupa ce m-am straduit sa dau raspunsuri cat mai utile pentru cei ce au pus intrebarile respective.
Stiu ca e o ironie, dar ce mai pot sa zic?
Iti doresc multa bafta!

| Mαdαliηα a răspuns:

Daca cei pe care ii iubesc. nu sunt multi dar sunt. daca ii am langa mine sunt fericita :*

| Bobo03 a răspuns:

Hey, buna TPU, as dori si eu niste melodii, bucati din filme ect, unde se aud batai de inima, va rog e urgent, am nevoie la o coregrafie! dau fundita pentru primul care imi da rezultatul! va multumesc anticipat! ( imi cer mii de scuze k nu ti-am dat raspuns la intrebarea ta)

| adiynaelena76 a răspuns (pentru Bobo03):

Pai aici se aqdude multe chestii de genul asta lalaband-vine o zi e foarte frumoasa ascult-o funda?