| GabrielGL a întrebat:

Ce va framanta, macina...

Răspuns Câştigător
| Dante30 a răspuns:

Ma macina societatea noastra egalitarista, care e orice dar nu ceea ce pretexteaza a fi.
Nu ma consum pe tema asta dar uneori gasesc triste multe lucruri, merg frumos zi de zi printre turme de oite care mai de care mai viu colorate!
Ma framanta binele putinilor oameni la care tin, care ii consider familie, neavand una biologica.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Femeile astea la cum au ajuns, caut pe net, printre prieteni, pe strada si la biserica fara rezultat. Unu zice ca a fost intr-o relatie cu o tipa care mergea la biserica si cand i-a zis ala ca sta rau cu banii la lasat. Acum nu mai ai o familie copii nu-s instruiti bine de parinti multe se prostitueaza in secret si banii sant la ordinea zilei. Mai bine ma inteleg cu o straina daca ii zic mergem la un futai? Da bun-nu? Sa cresti mare. In rest am ce imi trebuie

| WaterDrop a răspuns:

Lama de cutit infipta in spate de un amic care a sunat mai devreme sa`mi spuna vorbe dulci de tradare.

| GabrielGL explică (pentru WaterDrop):

Sunt interesat de vorbe

| Dante30 a răspuns (pentru WaterDrop):

Ouch... been there done that >_<.

| Caro34 a răspuns:

As trage un pui de somn insa nu am timp... Mereu e ceva de facut! Maine deja incepe o noua sapt.; timpul... Numai bine!

| GabrielGL explică (pentru Caro34):

E timp de toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Nu-s nici coca, nici piper.

| Dan193 a răspuns:

Am stat aplecat pe genunchi cateva clipe in urma, imi amortisera picioarele si acum ma mananca talpile.