| anonim_4396 a întrebat:

Intrebari care te framanta?
Sau nu te mai framanta nimic? Ne framanta altii

Răspuns Câştigător
| Zăppă a răspuns:

De ce nu mor caii cand vor cainii?laughing

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

De ce oamenii se tem de oameni?thinking

| Floreenofficial a răspuns:

Exista extraterestri?laughing Serios acum...thinking
In rest nu mai am nicio idee...mai revin daca imi aduc aminte de ceva.

| Hombre a răspuns:

Am o gramada de framantari dar astazi mi-a cazut alta pe cap, numarul mare de intrebari pe care le-ai pus azi de nu mai stiu la care sa raspund.Ai dormit bine noaptea trecuta ce se intampla de esti in verva asta.Ha ha ha.

| Hombre a răspuns:

Ai inspiratie si esti potenta, dai inainte si eu ma bucur de prezenta ta. Ai inviorat site-ul de cand ai revenit.

| costymaximus a răspuns:

Ma framanta, mai bine zis arde camasa pe mine la gindul ca n-am mai vazut-o pe madam Udrea la nici o taiere de panglica, la un dat cu schiurile, un plimbat pe faleza de la malul marii.

| BeT a răspuns:

O singura chestie ma framinta.nu stiu cum pot sa fac sa-ti daruiesc 9miliarde de Panglici...pe bune, nu este un compliment este purul Adevar.

| BeT a răspuns:

Probabil vor fi nu zic nu. dar felul tau de sinceritate este greu de intilnit.

| dorinaugustin a răspuns:

. ei na, ma intrebam si eu " de ce oare"? o fi de ajuns? laughing

| HappyPills a răspuns:

Cum o sa fie dupa ce mor?
Cum ar fi fost daca nu m`as fi certat cu cea mai buna prietena?

| loredana2012 a răspuns:

De ce oamenii isi manifesta superioritatea in fata unor animale? Am vazut si citit in ultima vreme numai articole cu referire la torturarea de animale...Trist...

| Is There Love In Space? a răspuns:

Cum vom sfarsi? Eu cred ca tot de mana noastra.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@XJR crezi ca daca as fi expert s-ar schimba ceva?
Multumesc totusi pentru gandul al bun.
Eu sunt o persoana corecta, nu mi se pare corect ca cineva in care ceilalti au incredere si ii atribuie un titlu chiar si virtual, sa lipseasca asa cum o fac eu uneori, chiar cu lunile, lucrurile merg chiar foarte bine si fara experti, n-ati contstatat asta?
Cand au mai aparut divergente am atras atentia asupra tonului si vad ca lucrurile s-au calmat si totul decurge chiar frumos.Trebuie sa recunosc ca m-au ajutat si adminii chiar daca voi nu ati vazut, pe aceasta cale le multumesc si chiar daca mai scriu uneori "admini scularea " cred ca ei stiu ca nu o fac cu rautate.
Multumesc daca ati citit pana la capat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@hombre - in repetate randuri am rugat utilizatorii ca forum-ul sa fie dinamic, sa mai puna si altcineva intrebari, raspunsul a fost ca nu stiu ce sa scrie, asa ca m-a sacrific, eu pot sa scriu mereu, inspiratia nu-mi lipseste, sper ca te simti bine printre noi, eu da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@traian sunt foarte multi utilizatori care merita mult mai mult decat mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@hombre, multumesc si tie, ma bucur ca participati, altfel as fi postat degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avem utilizatori foarte buni, unii chiar de exceptie, ma bucur ca existati sa ca imi umpleti serile, sufletul si clipele de ragaz.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa am un iubit? Cum sa cuceresc un baiat?