| RAY a întrebat:

Ce vise aveti? Ce planuri aveti de viitor?

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

O casa.Visul meu cel mai mare e sa reusesc sa am o casa a mea.
Apoi sa am un loc stabil si lejer de munca, iubitul langa mine, sa calatoresc, sa ma relaxez si simt bine, si pe urma sa fac copii si sa imi intemeiez o familie in adevaratul sens.Si poate chiar sa imi deschid o afacere.

| SilentRain a răspuns:

Sa radiez rasa umana de pe suprafata pamantului, si dupa sa beau o cafea

| UnTipObisnuit a răspuns:

Sa ajung sa lucrez undeva in domeniul astro-fizicii.
Iubesc stele si cosmosul, vreau sa-i deslusesc secretele si sa traiesc cat mai aproape posibil de acest domeniu.
Sa pot spune ca imi place ceea ce fac si ca am ajuns acolo prin munca si forta mea.
Dar meh, doar vise, iar daca imi fac asteptari, nu va iesi nimic bine laughing
Tu?

| RAY explică (pentru UnTipObisnuit):

Sa slabesc, sa vad de un loc de munca mai bun sper tot in domeniul IT, trebuie sa fac un curs mai avansat, Sa plec din Romania, Sa vad de sanatatea mea, Poate sa imi gasesc o iubita