| felda a întrebat:

Ce vreau sa va intreb unde pot gasi biomed am inteles ca e foarte bun pentru ingrasat a mai incercat cineva stiti ce as vrea sa sau de vorba cu un medic pe net dar nu stiu cum sa fac poate ma lamureste mai bine

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Vrei sa te ingrasi? Esti asa de slaba? De ce nu faci niste analize sa vezi cum stai cu glanda tiroida? Apoi mai este ceva: nu te prosti sa iei nu stiu ce tablete ci mai bine mergi la un medic nutritionist si el te poate ajuta cel mai bine. Nu lua dupa capul tau tablete fiindca nu stii ce reactii au si apoi iti vei aminti de mine. Nu tuturor li se potrivesc prostiile astea de pe net! Cu mesele corespunzatoare, dormit corespunzator, fructe si legume proaspete, carne, lapte, branza proaspata etc. poti ajunge la un rezultat deosebit. Sarbatori fericite!