| loryM_5129 a întrebat:

Buna voi ce vreti sa deveniti in viata? va rog argumentati-va parerea sub forma unei compuneri:*

Răspuns Câştigător
| DaianaPiersicutza a răspuns:

Eu in viata vreau sa ajung sa fac ceva cu sportul Handbal mai exact:* il iubesc il ador nu ma pot lasa iubesc sportul si mi-as dori din tot sufletul meu sa fac ceva performantza sau ceva. Fac de la 12 ani si acum am 16 :X. Deci gandeste-te sa faci atata timp ceva si sa te lasi ce prostie straight face au mai fost dati cand am vrut dar mna, m-am razgandit big grin. Nu sunt chiar multi ani fata de sportivii de la Tv dar eu zic ca o sa reusesc daca imi doresc asta love struck. Chiar mai inainte am venit de la antrenamente :*

1 răspuns:
| Lluvia a răspuns:

Tema la romana asa-i?

Întrebări recente