| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce ziceti care din emisiunile astea sunt mai bune dupa parerea voastre La bloc sau Las fierbinti?

Răspuns Câştigător
| Viitorulapropiat a răspuns:

Pai sunt 2 seriale diferite.Mie personal imi place mai mult "La bloc", deoarece sunt niste actori foarte buni, iar emisiunea incerca se creeze o viata de zi cu zi a mai multor oameni, viata bazata pe realitate, fiind o misiune inspirata din serialele americane.

6 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Nu ma uit la televizor. De obicei ma uit la seriale pe laptop.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Amandoua se adreseaza aceleeasi categorii. Da-i tare, nu scapa nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las Fierbinti, imi place mai mult.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Pfui, mie nici unul.

| ălkjmhgf a răspuns:

La bloc.

| Doarunaltutilizator explică (pentru ălkjmhgf):

La bloc imi place si mie e amuzanta emisiunea si e bine realizata.