| VD_Dragoș_1998 a întrebat:

Ce ziceti ce pica la BAC în august la Limba si literatura romana la partea a III a?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata TOT. Crezi ca s-a infiltrat cineva sistemul ministerului educatiei si o sa-ti dea raspunsul pe un site random?
Tie chiar iti place sa-ti bati joc de viitorul tau?

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Eu am picat din cauza mediei, am luat peste 5 la toate, deci dau la ce vreau eu acum

| DreamerBoy a răspuns:

Buna.
Poate pica orice, nu avem de unde sa ghicim! Invata toate operele.
Succes si sper sa iei o nota buna!
Pa, pa.

| VreauSăIauBACul a răspuns:

Indiferent ce pică trebuie să fii pregătit;) Și cel mai bine te pregătești când ai niște materiale foarte bune. Urmărește pagina asta: https://www.facebook.com/Vreau-s%C4%83-iau-BAC-ul-521961071330886/?fref=ts
În curând vor apărea niște materiale foarte bune pentru proba la română la BAC.

| Kiwi74 a răspuns:

Din moment ce anul acesta a picat Moara cu noroc si Ion eu mizez pe un roman interbelic, sau al experientei(Ultima noapte). Este posibil sa pice de asemenea si poezie.Incearca sa te apuci de invatat cat mai repede si sa le inveti pe toate.Baftawinking

| VD_Dragoș_1998 explică:

Îmi poate spune cineva sigur în Liceul industrial Motru ce semnal este mai bun?